Balotelli pepés 11-essel egyenlített

2013. október 2., szerda 09:40

Véleményes büntetővel egyenlített az AC Milan az Ajax elleni, keddi Bajnokok Ligája-meccs 94. percében. Egy beívelésnél Mario Balotelli és a holland Mike van der Hoorn gyömöszölte, húzta-vonta egymást, mindketten a földre estek.

Balotelli tűnt szabálytalanabbnak, mintha a földre rántotta volna ellenfelét, a bíró mégis 11-est adott, amit aztán az olasz csatár belőtt. A lövés pillanatában 12 játékos rohant a 16-oson belülre, olyan is akadt, aki előrébb állt már, mint Balotelli, mégis megadták a büntetőt, ezzel lett 1-1 az Ajax–Milan.

Terrible decision! AC Milan's equaliser: Mario Balotelli penalty v Ajax 1/10/2013

Az eset kísértetiesen emlékeztetett egy néhány nappal korábbi, hasonló körülmények között megadott büntetőre. Az Elche-Real Madrid spanyol bajnokin Pepe rántotta le ellenfelét, mégis a Real kapott büntetőt. Cristiano Ronaldo pedig belőtte, a 96. percben.

Funny Penalty Pepe Elche vs Real Madrid 1-2 {25/9/2013}