Ilyen időben nem lehetett játszani

2013. december 10., kedd 22:08

A Galata-Juvét a pályamunkások sem tudták megmenteni a jégeső és a hóvihar után.

Csak harminc percig tartott a Galatasaray–Juventus a Bajnokok Ligája utolsó csoportkörében, Isztambulban. A mérkőzésre előbb jégeső csapott le, majd szakadni kezdett a hó, percek alatt beterítette a pályát.

A portugál Proenca bíró az öltözőbe küldte a csapatokat, a pályamunkások rögtön takarítani kezdtek. Az UEFA először húszperces kényszerszünettel számolt, 0-0 volt az eredmény.

Galatasaray - Juventus (meccs felfüggesztve WTF hó)

A szünet alatt a játékvezetők többször is kijöttek ellenőrizni a pálya állapotát, aztán közel félóra szünet után úgy döntöttek, kedd este már nem folytatják a mérkőzést, csúszós, balesetveszélyes a gyep.