Tello-tripla 3 Messi-assziszttal, a vége 1-4

2014. január 23., csütörtök 00:26

Biztosan nyert szerdán, a Spanyol Kupa negyeddöntőjének első meccsén a Barcelona Levantéban. Vasárnap ugyanitt a bajnokságban csak 1-1-re voltak jók Messiék, és az első félidő felénél újra hátrányba kerültek: szabadrúgás után a Pintóról kipattanó labdát El Zar vágta be közelről.

Szünet után felállt a Barca, és fordított. Először Messi passzát rúgta valahogy a saját kapujába Juanfran, majd Messi egymás után háromszor kiugratta Tellót, és a fiatal szélső minden helyzetét beverte, így a vége 4-1 lett. Tello először szerzett mesterhármast a Barcelonában, Messi 400. meccsén 125. gólpasszát is kiosztotta a katalán klubnál.

Levante-Barca 1-4

A visszavágó egy hét múlva lesz Barcelonában, elméletileg formaságról van szó. A Real Madrid és a Barca csak a döntőben találkozhat, Cristiano Ronaldóék 1 gól előnyről kezdenek majd otthon az Espanyol ellen, ők is favoritok a továbbjutásra.