Mázligólokkal ütötte ki a Real az Atleticót

2014. február 5., szerda 22:31 | kilenc éve frissítve

Sokkal jobban játszott, de csak szerencsés gólokkal tudta megverni a Real Madrid az Atletico Madridot a Spanyol Kupa elődöntőjének szerdai, első meccsén. Az első félidőben Pepe lövése pattant meg durván Insuán, esélyt sem adva Courtois kapusnak.

A szünet után Di Maria remek passzal játszotta meg Jesét, a fiatal támadó ügyesen pöckölt a kapus alatt a hálóba. Szép, kijátszott gólt volt.

Nem úgy, mint a harmadik: Di Maria lőtt úgy 28-ről, Courtois simán rajta volt a bal alsóra tartó labdán, csakhogy az útközben ismét rendesen irányt változtatott, ezúttal Mirandán.

Real Madrid vs Atletico Madrid 3-0 All Goals & Highlights 06/2/2014 Copa del Rey

A 3-0 maradt a végéig, az Atletinek kvázi lehetetlen fordítania, főleg, hogy a már most sem játszó, sérült David Villa mellett a kisárgázódott Diego Costa sem lesz kedden, a visszavágón.

A Madrid - ha csak csoda nem történik - a Barcával vagy a Real Sociedaddal találkozik a döntőben. Nagyobb esély van a Barcára, mert 2-0-ra nyert az első mérkőzésén, ami egy felfoghatatlan öngólról marad feledhetetlen.