A Wembley-ben lőtte élete gólját a 3. ligás csatár

2014. május 26., hétfő 09:42

A Leyton Orient és a Rotherham United az angol másodosztályba való feljutásért játszott vasárnap délután a Wembley-ben, egy ideig úgy nézett ki, hogy sima lesz a meccs, a Leyton az első félidő után már 2-0-ra vezetett.

A rotherhames Revell azonban az 55. percben szépített, aztán a 60.-ban az ellenfél térfelén levett egy labdát, majd harminc méterről óriási gólt bombázott a kapuba a kint álló Leyton-kapus fölött. A BBC online közvetítésében az új Wembley egyik legnagyobb góljának nevezte a harmincéves csatár gólját.

Revell gólja a Wembley-ben

A 2-2 maradt a rendes játékidő végéig, úgyhogy jött a hosszabbítás, de ebben sem tudtak betalálni a csapatok.. A Rotherham végül tizenegyesekkel harcolta ki a feljutást az angol másodosztályba, Revell bombája tehát nemcsak szép volt, hanem nagyon fontos is.