Torres ziccerben: 5 méterrel fölé

2014. május 31., szombat 09:52

A spanyol válogatott felkészülési mérkőzésen verte Bolíviát péntek este Sevillában, a 0-0-s első félidő után Fernando Torres szerezte meg a vezetést a hazaiaknak.

A Chelsea-csatár egy év után tért vissza a válogatottba, legutóbb Nigéria ellen talált be a Konföderációs Kupán, most tizenegyessel lőtte 37. találatát a spanyol nemzeti csapatban.

Goal Fernando Torres vs Bolivia

Egy perccel később már duplázhatott volna, ziccerben kapta a labdát, csak a kapussal állt szemben, nagyjából tizenkét méterről emelni akart, azonban ritka rosszul találta el a labdát, és méterekkel fölé lőtt.

Fernando Torres Miss Spain vs Bolivia

A mérkőzés 2-0 maradt, a spanyol válogatott vb-keretét napokon belül kihirdetik. A tornán rögtön a legfontosabb csoportmeccsel kezdenek, Hollandiával találkoznak, később Chilével és Ausztráliával is meccselnek.