Félpályán túlról kapott gólt a United

2014. július 27., vasárnap 10:03

A Roma ellen folytatta amerikai turnéját a Manchester United, és ellenük is majdhogynem olyan jól kezdtek, mint a Los Angeles Galaxy ellen, amit 7-0-ra vertek.

Az olasz csapat ellen 3-0-ra húztak el, onnan kezdett felzárkózni az ellenfél, nem is akármilyen góllal. A bosnyák Miralem Pjanic saját térfeléről szúrta ki, hogy a United kapusa, Ben Amos messze kint áll a kapuból, így hát meg is lőtte a kezdőkör mellől.

Pjanic a félpályán túlról

Ez volt a Roma első kapura lövése a meccsen, rögtön hatalmas gól is lett belőle. Hogy mennyire, azt talán a kapu mögötti kamerából még jobban látszik.

Wayne Rooney is szép góllal szerezte meg a vezetést, ő is emelt egyet, igaz, csak nagyjából 20-25 méterről, nem a saját térfeléről. Az első félidő hosszabbításában volt még egy gólja büntetőből, előtte pedig még Juan Mata is betalált, így a szünetben már 3-0-ra vezettek. A második félidőben Pjanic után még Francesco Totti is lőtt egyet, utóbbi tizenegyesből, így a végeredmény 3-2 lett.

United-Roma 3-2