Melyik világbajnok kérte el Scholes mezét?

2014. augusztus 12., kedd 10:21

3-3 lett a hétvégi Bayern-Manchester United legendák meccse a müncheni Allianz Arenában, a kiöregedetett sztárok mintegy 60 ezer néző előtt léptek pályára. Andy Cole két, Scholes egy gólt lőtt a vendégeknél, a hazaiaktól betalált a két brazil, Paulo Sergio és Giovane Elber, illetve Alex Zickler.

Scholes a második félidőben szám nélkül játszott, ugyanis a mezét a szünetben elajándékozta, erről faggatta a riporternő a lefújás után.

Bayern Munich Legends 3-3 Manchester United Legends

"Odaadtam Schweinsteigernek. Lejött a szünetben, és elkérte, és ő is nekem adta egy mezét. Nagyszerű futballista, épp most lett világbajnok" - mesélte el az okot Scholes, aki egy éve vonult vissza végleg a futballtól.

Paul Scholes reveals Schweinsteiger asked for his jersey at half-time

Schweinsteiger csak néző volt a mérkőzésen, és úgy gyömöszölte az ereklyét egy kis reklámszatyor aljára, mintha aranyat talált volna.