Megvan Diego Costa első gólja a spanyol válogatottban

2014. október 12., vasárnap 23:18

A csütörtökön Szlovákiában vereséget szenvedett spanyol válogatott 4-0-ra nyert Luxemburgban az Európa-bajnoki futballselejtező-sorozat vasárnapi játéknapján. Az Eb-címvédő harmadik gólját a brazil születésű Diego Costa szerzete, aki első találatát jegyezte spanyol színekben, több mint 500 perc után sikerült gólt rúgnia.

A C csoportban Szlovákia százszázalékos teljesítménnyel áll az élen, mivel a spanyolok elleni siker után vasárnap Fehérorszországban is győzni tudott.

Luxembourg vs Spain 0-4

Eredmények, 3. forduló:
    C csoport:
Fehéroroszország-Szlovákia 1-3 (0-0)
Luxemburg-Spanyolország 0-4 (0-2)
Ukrajna-Macedónia 1-0 (1-0)

Az állás: 1. Szlovákia 9 pont, 2. Spanyolország 6 (10-3), 3. Ukrajna 6 (3-1), 4. Macedónia 3, 5. Fehéroroszország 1 (2-6), 6. Luxemburg 1 (3-8)

E csoport:
Litvánia-Szlovénia 0-2 (0-2)
Észtország-Anglia 0-1 (0-0)

Az állás: 1. Anglia 9 pont, 2. Szlovénia 6 (3-1), 3. Litvánia 6 (3-2), 4. Észtország 3, 5. Svájc 0/2 mérkőzés (0-3), 6. San Marino 0/2 (0-7)

G csoport:
Svédország-Liechtenstein 2-0 (1-0)
Ausztria-Montenegró 1-0 (1-0)
Oroszország-Moldova 1-0 (0-0)

Az állás: 1. Ausztria 7 pont, 2. Oroszország 5 (6-2), 3. Svédország 5 (4-2), 4. Montenegró 4, 5. Moldova 1 (2-5), Liechtenstein 1 (0-6)