Guardiola az őt fegyelmező negyedik bíró nyakába ugrott

2015. február 3., kedd 22:22

A Bayern München az első 2015-ös bajnokiján kikapott a Wolsburgtól 4-1-re, de a második sem indult sokkal jobban a Schalke ellen, a 18. percben kiállították védőjüket, Boatenget és tizenegyest lőhettek a vendégek. Choupo-Motingnak viszont nem sikerült gólt szereznie a büntetőből

A második félidőben Guardiola csapata tíz emberrel is fölényben volt, és úgy nézett ki, hogy a 67. percben a vezetést is megszerzik, miután Lewandowski az alapvonalról visszakanalazta a labdát, ami a schalkés Ucsidáról pattant be. A partjelző viszont a másik oldalról intett, hogy kint volt a labda, mint kiderült, tévesen, nem ment ki teljes terjedelmével. Guardiola a pálya végéig szaladt reklamálni, de ez sem hatotta meg a játékvezetőt.

Guardiola megöleli a negyedik bírót

Maradt a 0-0, még vagy fél percig. A meg nem adott gól után ugyanis szögletet rúgtak a hazaiak, a labdát Robben fejelte be, de Choupo-Motingon is megpattant. Guardiola annyira örült, hogy megölelte a negyedik játékvezetőt, aki éppen figyelmeztette a reklamálásért.

Csak percekig vezettek a bayernesek, mert nem sokkal később egy Schalke-szögletből is gól lett, Höwedes maradt teljesen üresen, jól fejelt, Neuernek esélye sem volt odaérni a labdára.

Maradt az 1-1 a végéig, azonban a Wolfsburg nem tudott közelebb kerülni, mert csak 1-1-et játszottak a Frankfurt otthonában, úgyhogy maradt a nyolcpontos különbség.