Ödegaard nem ilyen Real-meccsekről álmodott

2015. február 15., vasárnap 17:50

Martin Ödegaard háromszor készült együtt a Real Madrid első csapatával a héten, de a Deportivo elleni bajnokira nem nevezték, úgyhogy a Castillában várt rá egy egészen gyötrelmes meccs, azaz csak egy félidő.

Az Amorebieta elleni szombati mérkőzés előtt és alatt is szakadt az eső, úgyhogy a játékosok irreális talajon játszottak, a kezdőkör és a pálya egyes részei olyanok voltak, mint egy mocsár, lépni is alig lehetett.

No wonder #Odegaard struggled and was taken off at half-time. Look at the state of that pitch: http://t.co/CiZODcRzsO pic.twitter.com/pspM7lWjQG

— Marcus Christenson (@m_christenson) 2015. február 14.

A 16 éves norvég tehetségnek sem ment a játék, még szabadrúgását is simán kifejelték.

A szünetben lehozták, a meccs 1-1 lett. Ödegaard következő esélye a Bajnokok Ligája lehet, szerdán a Schalkéval meccsel a Real Madrid, és a norvég futballistát is nevezték a BL-keretbe.