Jól megnézte, aztán saját kapujába szabadított fel

2015. február 22., vasárnap 15:38

A Real Sociedad 90. percben szerzett góljával 4-3-ra verte a Sevillát a spanyol bajnokság 24. fordulójában, amely öngóljáig 3-2-re vezetett.

A vezetést a Real Sociedad szerezte meg a 16. percben. Agirretxe kapáslövése ment be a bal alsóba a 16. percben. A Sevilla még a félidő végén egyenlített, a 43. percben Kolodziejczak csúsztatott a kapuba.

Arribas öngólja

A második félidő elején a Sociedad büntetőből került újra előnybe, Xabi Prieto lőtte be határozottan a 11-est. A 67. percben megint egy fejesgóllal egyenlített a Sevilla, majd tíz perccel később büntetőt kapott a vendégcsapat, és Gameiro góljával már 3-2-re vezetett a Sevilla.

Nem sokáig volt előnyben, mert a 82. Arribas olyan szerencsétlenül szabadított fel, hogy a saját kapuba küldte a labdát (3-3). A 90. percben minden eldőlt, egy szöglet után Xabi Prieto fejelt kapuba, és nyert 4-3-ra a Real Sociedad.

A Sevilla a bajnokság ötödik helyén áll, a Real Sociedad a tizedik.