Csak Skrtel ijesztő sérülése hozott izgalmat

2015. március 8., vasárnap 19:04 | aznap frissítve

Ijesztően kezdődött a meccs, rögtön az első percekben Marek Skrtel ütközött a levegőben és nagyon csúnyán, a hátára-fejére esett. Hét percig ápolták, aztán sajnos hordágyon, taps közepette kellett levinni a pályáról. Skrtel a felemelt kezeivel intett a szurkolóknak. A meccs első félidejét aztán végignyomta a Pool, nagy fölényben játszott, de az 53 percig tartó első félidőben nem esett gól.

Az utolsó percekben a Blackburn kapusának volt a pályán lévők közül a legtöbb munkája, Henderson közeli lövését védte Eastwod. Elképesztő volt a hazaiak fölénye, 72-28 a labdabirtoklási arány, és 21-4 a kapu irányába tartó lövés. Csak egy hiányzott, a gól.

A meccs végére maradt az egyetlen jó hír a liverpooli drukkereknek, hogy legalább Skrtel jobban van, igaz egy helyi kórházban, rövid megfigyelésre bent tartották. A két csapat majd a Blackburn pályáján folytatja.

FA-kupa, negyeddöntő: Liverpool-Blackburn 0-0