Jég volt Icardi ereiben a panenkánál

2015. március 8., vasárnap 23:01

Bár 10 pont van a Serie A-ban a harmadik Napoli és a kilencedik Internazionale között, a két csapat olyan második félidőt játszott egymással a 0-0-s kezdés után, mintha legalábbis a bajnoki cím lett volna a tét.

A Napoli Marek Hamsik fejesével, majd Gonzalo Higuaín hatalmas, a kapufáról bevágódó bombagóljával 2-0-ra elhúzott a második félidő első húsz percében, utána viszont annyira kiengedtek, hogy a hajrában az Inter döntetlenre hozta a meccset.

Előbb Rodrigo Palacio szépített 18 perccel a vége előtt, majd a hajrában, három perccel a lefújás előtt Henrique hozott össze egy büntetőt az Internek, no meg egy kiállítást magának. A tizenegyest Mauro Icardi vállalta el, és nem is foglalkozva a nagy téttel, panenkás tizenegyest lőtt: ráadásul hihetetlen pontos volt, a labda ugyanis nagyon lassan, éppen csak, hogy a léc alá ment, Mariano Andújar kapus egy pillanatra azt is hitte, hogy talán még fel tud pattanni, hogy odaérjen, de hiába.

Napoli-Inter 2-2

Az utolsó percekben emberelőnyben játszó Inter már nem tudott fordítani, a vége 2-2 lett.