Mit műveltek a Chelsea-védők a BL-nyolcaddöntőt eldöntő gólnál?

2015. március 12., csütörtök 08:57

A PSG hosszabbításban, 2-2-vel harcolta ki a továbbjutást a Chelsea elleni Bajnokok Ligája-nyolcaddöntőben, a mindent eldöntő gólt brazil védőjük Thiago Silva fejelte, de előtte elég komoly zavar volt a Chelsea-védelemben.

A 114. percben elvégzett szögletnél ugyanis Thiago Silva úgy maradt teljesen üresen, hogy a hazaiaktól Terry és Cahill összefutott, Terry meg is ragadta csapattársát, egy pillanatra úgy tűnt, mintha egymást fognák. A brazil így három Chelsea-futballista mögül fejelt tökéletesen a hosszúba, Courtois-nak sem volt esélye megfogni a labdát.

CHELSEA PARIS SAINT GERMAIN PSG 2-2 BUT DE THIAGO SILVA

Más sportág, de hasonló megmozdulás miatt röhögtek hetekig az egyetemi amerikaifutball-bajnokságban szereplő Florida Gators játékosain, amikor két védő egymást blokkolta

A szerda esti BL-meccs Thiago Silva fejesével lett 2-2, és a párizsiak ki is húzták ezzel a végéig, így 3-3-as összesítéssel, idegenben lőtt több góllal jutottak be a negyeddöntőbe. Tavaly is eljutottak a legjobb nyolcig, ott pont a Chelsea ejtette ki őket.