Mascherano mutatta meg, hova megy a City-tizenegyes

2015. március 19., csütörtök 09:37 | kilenc éve frissítve

A szerda esti Barcelona-Manchester City Bajnokok Ligája-nyolcaddöntő vége lehetett volna izgalmasabb, ha a vendég angolok belövik tizenegyesüket a 79. percben.

Az argentin Sergio Agüero viszont pocsékul rúgta büntetőt, ter Stegen simán védte, de később a felvételek alapján kiderült, hogy segítséget is kapott.

Agüerónak csapattársa a válogatottnál a barcás Javier Mascherano, ő mutatta meg a kapusnak közvetlenül a büntető előtt, hogy merre megy majd a labda.

A tipp bejött, ter Stegen hős lett, Mascherano is gratulált neki, és a meccs után elismerte, hogy a válogatott meccsek miatt sejtette, a City-csatár hova fogja helyezni a labdát.

Aguero missed Penalty ~ FC Barcelona vs Manchester City 1-0

Ha belövi a City, akkor 1-1-re áll a meccs, és mivel az első mérkőzésen 2-1-re nyert a Barcelona, egy újabb angol gól hosszabbítást ért volna. Ezért is érhetett sokat Mascherano tippje.

Így viszont maradt az 1-0, és az utolsó tíz percben is főleg a hazai csapatnak voltak lehetőségei. Messiék 3-1-es összesítéssel jutottak tovább a nyolcba.