Ibra pályafutásának egyik legfurcsább gólja

2015. március 28., szombat 07:43

A svéd válogatott 2-0-ra verte idegenben Moldovát péntek esti Eb-selejtezőjén, ez nem különösebben meglepő, de még az sem, hogy mindkét gólt Zlatan Ibrahimovic szerezte.

Az már annál inkább, ahogy vezetéshez juttatta csapatát. A második félidő elején egy teljesen átlagosnak induló jelenetet lehetett látni, a kapusnak hátragurították a labdát, hogy kivágja a mezőnybe. De Cebanunak sikerült fejbe lőnie a tizenhatosnál érkező Ibrahimovicot, innen pedig egyenesen a kapuba pattant a labda.

Ibrahimovic MOST HILARIOUS GOAL OF THE YEAR!

A nem mindennapi gól után a PSG-csatár a 84. percben tizenegyesből állította be a 2-0-s végeredményt, a svédek ezzel a második helyen állnak csoportjukban, az osztrákok előzik őket.

G csoport:

Liechtenstein-Ausztria 0-5 (0-2)

Moldova-Svédország 0-2 (0-0)

Montenegró-Oroszország - félbeszakadt.

A csoport állása: 1. Ausztria 13 pont, 2. Svédország 9, 3. Oroszország 5 (6-3), 4. Montenegró 5 (3-2), 5. Liechtenstein 4, 6. Moldova 1