A bíró könyökölte le a volt DVSC-csatárt

2015. április 7., kedd 12:45

Nem sok öröme van mostanában a francia elsőosztályban szereplő Lens-ban futballozó Adamo Coulibalynak, aki korábban a Debreceni VSC csatára volt. A csapat az utolsó helyen áll, ráadásul a hétvégén úgy kaptak ki Bordeaux-ban, hogy a 86. percben még sikerült egyenlíteni.

A bajnokság 27 meccsén 4 gólig jutó csatárnak most nem ment a játék, ráadásul a bíróval is összetűzésbe került. A csapattársával szabálytalankodtak - legalábbis Coulibaly így látta - a bíró viszont egy másik eset miatt éppen az egyik Lens-játékosnak adott lapot.

Coulibaly megpróbált a bírónál reklamálni, de a nemzetközi meccseken közreműködő Philippe Kalt agresszíven, könyökkel tessékelte odébb a csatárt, aki aztán ugyancsak sárgát kapott.

A bíró könyölkölte le a volt DVSC-csatárt

Ekkor még 0-0 volt az állás, a Bordeaux a 80. percben szerzett előnyt, amelyet a Lens argentin csatára, Pablo Chavarría a 86. percben egyenlített ki. Az egy pont így sem jött össze, a meccs a 93. percben dőlt el.

A Lens 25 ponttal az utolsó helyen áll, az újonc már kilenccel van lemaradva a még bennmaradást érő 17. helytől.