Ez meg milyen univerzumban nem gól?

2015. április 12., vasárnap 16:47

Gyorsan vezetést szerzett a Napoli a Fiorentina elleni vasárnapi rangadón a holland Dries Mertens góljával, de már az első félidőben kettővel is elhúzhattak volna, ha a játékvezető és kollégái megadják Gonzalo Higuaín teljesen szabályos találatát.

Az argentin egy távoli lövéssel a keresztlécet találta el, onnan a labda a gólvonal mögé, majd nagy ívben felpattanva a Fiorentina-kapus Neto kezébe került. A lövés ugyan nagyon gyors volt, de a labda láthatóan a gólvonal mögül pattant ki, a méterekre álló alapvonali partjelző mégsem jelzett gólt.

Higuain meg nem adott gólja

A második félidőben aztán Marek Hamsik duplázta meg a hazaiak előnyét, majd az utolsó előtti percben José Callejón góljával döntötték el a találkozót, így lett 3-0.

A Lazio saját győzelmével és a Roma döntetlenjével átvette a második helyet, míg a Napoli a negyedik helyre ugrott fel az eddigi negyedik Fiorentina legyőzésével.