Muszáj volt bebőröznöm David Luizt, nem tehettem mást

2015. április 16., csütörtök 09:25

Rettenetes napja volt szerdán a Paris Saint-Germainnek, de főleg David Luiznak, aki talán nem is készült úgy, hogy játszani fog a Barcelona ellen. Aztán a 21. percben mégis be kellett mennie, amikor honfitársa, Thiago Silva megsérült.

Azt a mérkőzés előtt is lehetett tudni, hogy David Luiz nincs tökéletes állapotban, hiszen akkor a kezdőben lett volna, de az a második félidőre tökéletesen kiderült, hogy nagyon messze volt a játékra kész állapottól.

Luis Suárez, a Barcelona csatára például azt csinált ellene, amit csak akart. Az uruguayi mindkét gólja előtt köténnyel verte meg a brazil védőt, de volt egy harmadik is a meccsen: abból csak egy távoli emelés lett, amibe majdnem belesérült a PSG-kapus Salvatore Sirigu.

A csatár mindig a gólra tör, a két mozdulat pedig most bejött nekem. Muszáj volt bebőröznöm Luizt, nem tehettem mást

– mondta a duplázó Suárez a meccs után.

PSG-Barcelona

Az első kötény 5:20-tól, a második 7:55-től, a harmadik pedig 10:15 után látható az összefoglalóban.

A Barelona 3-1-re nyert, az uruguayi két gólja előtt Neymar talált be, a végeredményt pedig a Van der Wiel lövésébe beleérő Mathieu öngólja állította be.