A ManUtd-et lesimázta az Everton

2015. április 26., vasárnap 16:58

A Manchester United simán, 3-0-ra kikapott az Evertontól a Premier League 34. fordulójában, ezzel a bajnokság második helyéről visszacsúszott a harmadikra.

A Unitedben Falcao helyett, most Wayne Rooney játszhatott kezdőként a csatárposzton, de nem sok sikerrel tette ezt. Az Everton már az ötödik percben vezetést szerzett James McCarty góljával. A 35. percben már kétgólos volt a hazai előny, John Stones fejelt kapuba egy szöglet után.

A második félidőben Louis van Gaal átalakította csapatát, Falcao és Di María is beállt, de ők sem tudtak gólt szerezni, ahogy az utolsó percekre becserélt, sérüléséből felépülő Robin van Persie sem. A 74. percben Kevin Mirallas egy kontra végén eldöntötte a meccset (3-0).