Félpályás szóló után, 2. percben lőtt gólt Németh Krisztián

2015. április 26., vasárnap 11:14

Németh Krisztián újra gólt lőtt az MLS-ben, csapata, a Sporting Kansas City 4-4-et játszott a Houston Dynamóval.

Németh gyorsan megadta a meccs alaphangját, a második percben a félpályánál szerzett labdával sprintelt végig az ellenfél tizenhatosáig, majd laposan kilőtte a hosszú sarkot. A bajnokságban ez volt a harmadik gólja. A Kansas azonban csak kilenc percig vezetett. Sőt a második félidő legelején már kétgólos előnyben volt a Houston.

Németh szólója a Houston ellen

A 74. percben 3-2-re feljött a Sporting, és aztán újra Németh villant, kapura lövését, amely a kapuson már túljutott Jermaine Taylor védte kézzel. Ezért a bíró piros lapot és tizenegyest adott. A büntetőt Benny Feilhaber lőtte be (3-3).

A tízemberes Houston a 83. percben újra vezetést szerzett, de a 95. percben Némethék döntetlenre mentették a meccset a Feilhaber góljával.