Szűk 30 perc alatt négynél járt a Barca: Messi-panenka, Suarez, Neymar, Xavi

2015. április 28., kedd 20:22 | aznap frissítve

401 gólt lőtt a kedd esti Barca-Getaféig a Barcelonában Lionel Messi, de olyat korábban még nem, amilyen a 402. lett: bepanenkázott egy büntetőt.

Suarezt buktatták a tizenhatos vonalán, amikor ziccerben lépett volna ki, a bíró befújta, Messi meg ballal alápörgetett a labdának.

Gol de Messi de panenka • 28-04-2015

Az argentin aztán adott egy gólpasszt Suareznek, majd Neymar lőtte ki nagy visszacsel után a rövid alsót az uruguayi passza után.

Luis Suarez - Barcelona vs Getafe ( La Liga ) 2015

Percekre rá Xavi csavarta be a labdát védhetetlenül a bal felsőbe, az assziszt Neymaré volt.

Neymar Barcelona vs Getafe 28-04-2015

És mindez a 30. perc előtt történt.

Xavi Barcelona vs Getafe 4-0 28-04-2015

A következő gólra 10 egész percet kellett várni, Messi-passz, Xavi sarokkal tovább, Suarez egyből a bal alsóba, 5-0.

A második félidőben 100 másodpercre volt szükség a Barca-gólhoz, Messi volt, akcióból csavart a jobb felsőbe.

Barcelona vs Getafe 6-0

A 6-0 maradt a a végéig, a Barca 5 pontra ellépett a Realtól, de C. Ronaldóék csak szerdán játszanak, otthon, az Almeriával. A bajnoki góllövőlistán C-nek 40, Messinek 38 gólja van.