Messi: Mit mondott? Valami marhaságot?

2015. június 17., szerda 10:01

Az Argentína–Paraguay Copa América-meccs szünetében készült az a felvétel, amin Ángel Di María és Lionel Messi látszik, amint mennek vissza a pályára, és közben röhögnek.

A spanyol lapok állítják, Messi megkérdezte Di Maríát, hogy mit mondott a szövetségi kapitányuk, Tata Martino: „Mit is mondott? Valami hülyeséget?” „Azt, hogy a 2-0 nem egyszerű eredmény” – felelte a csapattárs.

Messi and Di Maria kiröhögte a kapitányt. Lehet, hogy nem kellett volna

Messiék a félidőben 2-0-ra mentek, és hiába nevettek, a vége 2-2 lett. A szupersztár átérezhette a helyzetet, mert bár a meccs legjobbjának választották, nem fogadta el a díjat, amit így az ellenfél egyik futballistája kapott meg.

Gerardo Tata Martino a tavalyi szezonban Messiék edzője volt a Barcelonánál, vele nem nyert a klub öt év után először semmit.

Most az új trénerrel, Luis Enriquével a Barca triplázott.