Gól, gólpassz: Gerrard elég erősen kezdett Los Angelesben

2015. július 18., szombat 10:22

Hibátlanul sikerült Steven Gerrard bemutatkozása új csapatában: a Liverpool legendás játékosa első MLS-meccsén gólt lőtt és gólpasszt adott, a Los Angeles Galaxy pedig 5-2-re legyőzte a San Jose Earthquakest.

A San Jose 25 perc alatt 2-0-ra vezetett, de a meccsen mesterhármast elérő Robbie Keane, Gerrard volt liverpooli csapattársa a 30. percben 11-esből szépített.

Aztán jött a 37. perc:

2-2 volt a szünet, a második félidőben Gerrard rúgatott egy gólt Keane-nel, majd a 88. percben lecserélték, hogy a közönség meg tudja ünnepelni.

A meccset a helyszínen nézte David Beckham is, aki öt évig volt a Galaxy játékosa.

A 35 éves Gerrard 17 szezont játszott a Liverpoollal a Premier League-ben, idén januárban 18 hónapra írt alá Los Angelesbe.