Szögletből gól, az Atletinek ez is megy

2015. augusztus 1., szombat 15:05

Az Atlético Madrid harmadik nyári felkészülési meccsét játszotta: ezért épp Japánig utaztak, de ha azt vesszük, mindenképp megérte, ugyanis Koke révén a nyár egyik legszebb gólját szerezték.

A veszélyes beíveléseiről és szögleteiről ismert középpályás új szintre emelte ezt a veszélyt, ugyanis egyenesen szögletből talált be a japán Szagan Toszu ellen, vagyis egy Olimpicót lőtt.

Koke szögletből lőtt gólja

Sokadik megnézésre sem világos, hogy Koke tényleg ezzel próbálkozott-e 0-0-nál, vagy csak picit lecsúszott, a kapus pedig nagyon elnézte, ez a gól szépségén viszont semmit sem változtat.

A frissen igaolt Sztefan Szavics számára viszont nem sikerült ilyen jól a bemutatkozás, a szerb védő ugyanis egy öngóllal kezdte meg szereplését az Atlético Madridban.

A barátságos meccs vége 90 perc után 1-1 lett, de végül az Atlético Madrid nyert tizenegyesekkel 4-1-re.