A partjelző sem akarta elrontani Totti örömét

2015. szeptember 20., vasárnap 16:56

Elképesztő mérföldkövet ért el vasárnap Francesco Totti, a Roma veterán csatára, aki 300. gólját lőtte a csapatban a Sassuolo elleni bajnokin. A pont egy hét múlva 39 éves támadó ezzel hihetetlen csúcsot tart a csapatnál, hiszen a góllövőlistán mögötte második Roberto Pruzzo csak 136 gólig jutott.

Totti gólja viszont elég nagy lesről jött, a partjelző viszont még egy pillanatra sem lendítette a zászlót, talán nem akart belerondítani az ünneplésbe. A góllal 1-1-re egyenlített a Roma, de a második félidőben újra egyenlíteniük kellett, fordítaniuk viszont nem sikerült, marad a 2-2.

A Roma a döntetlen ellenére a harmadik, ellenfele, a Sassuolo a negyedik. A szezonban első bajnokijéát nyerő Juventus a 12., a bajnokságot a korábban győzelmet arató Inter vezeti négy forduló után hibátlanul.