Martial megállíthatatlan, már megint gólt lőtt a ManUnitedben

2015. szeptember 23., szerda 23:39

Harmadik meccsén negyedik gólját szerezte a Manchester Unitedben a 19 éves Anthony Martial szerda este, a másodosztályú Ipswich Town elleni Ligakupa-meccsen.

A United 3-0-ra nyert, az elsőt Rooney, a másodikat a tartalékoktól felhozott Andreas Pereira szerezte, a harmadikat a 70.-ben csereként beállt Martial, már a hosszabbításban.

Nem ment ilyen jól a Liverpoolnak, pedig a negyedik ligás Carlisle Unitedet fogadhatta. 1-1 volt a meccs 90 és 120 perc után is, a 11-eseket 3-2-re nyerte a Pool, ezzel véres verejtékkel behúzta a meccset is. Bogdán Ádám lett az este hőse, végig védett a meccsen, három tizenegyest fogott. Ez volt az első mérkőzése a Liverpoolban.

Az Arsenal idegenben verte 2-1-re a legnagyobb rivális Tottenhamet Flamini két góljával.