2-0, csodagól, majd jött a Pintér takarodj, innen veszített a Puskás

2015. október 3., szombat 20:03 | aznap frissítve

A felcsúti Puskás Akadémia Székesfehérváron már a 22. percben 2-0-ra vezetett a Videoton ellen a magyar bajnokság 11. fordulójában (3-2). Az első gólt Lencse rúgta egy kiugratás után, majd egy szögletvariációból Pekár rúgott bombagólt.

A szögletből nem beadták a felcsútiak, hanem a büntetőterület elé lőtték be laposan, Pekár számított a labdára, és nekifutásból a labdára rádőlve kilőtte a hosszú felsőt. A forduló gólja lehet.

Nem sokkal később Gyurcsó szépített szabadrúgásból. A második félidőben előbb Suljic, majd ismét Gyurcsó jöhetett. Győzelmével a Videoton feljött a 7. helyre.

A meccs érdekessége, hogy többször is rázendített a közönség a Pintér, takarodj rigmusra, mivel a héten azt a pletykát lehetett hallani, hogy Pintér Attilát szerződtetnék Fehérvárra vezetőedzőnek.