Nikolics nem tud leállni: mesterhármas

2015. október 18., vasárnap 20:31

Nikolics Nemanja a lengyel bajnokságban továbbra is nagyon hatékony. A Legia Warszava csatára mesterhármast szerzett a Cracovia Krakow ellen. Góljaival nyertek 3-1-re.

Nikolicsot már kétszer is a hónap játékosává választották, nem véletlenül, egész jó statisztikája van, 12 meccsen 15 gólt szerzett.

A csatár már az ötödik percben betalált, a Legia agresszíven letámadta az ellenfelét, a félpályánál szerzett labdával pedig Nikolicsot ugratták ki, aki a kapust elfektetve gurított hálóba.

Az 53. percben is egy előrevágott labdával indulhatott meg, nem is bonyolította túl, lendületből megint rávezette a kapusra, ismét jól csavarta el.

Tíz perccel később már más volt a koreográfia, Jodłowiec vitte alapvonal felé a labdát, majd középre adott, a jól érkező Nikolics közelről vágta be a léc alá.

Nikolics harmadik gólja a Cracoviának

A 3-0 után, a 80. percben szépített a Cracovia. A Legia a győzelmével a lengyel bajnokság harmadik helyére jött fel, éppen a Cracoviát előzte meg két ponttal.