Robben góllal, Lewandowski a gólhoz tért vissza

2015. október 24., szombat 18:58 | aznap frissítve

Góllal tért vissza nagyon sokadik sérülése után a Bayernbe Arjen Robben, 35 perc kellett neki, hogy betaláljon a Köln kapujába. Még a szeptember 3-i, Izland elleni Eb-selejtezőn dőlt ki, de szemmel láthatóan rendesen meggyógyult a lába.

Csak a góllövéshez tért vissza Robert Lewandowski, a bombázó két egész meccsen nem szerzett gólt, egy hete a Werder és kedden az Arsenal ellen, most viszont ő fejelte a harmadikat. Ezzel az utóbbi 9 meccsén 16 gólja van.

A Bayern továbbra is százszázalékos, vezeti a Bundesligát, amiben ez volt az 1000. győzelme.

A Hertha Berlin az 5. lett a Bundesligában, miután a 10. fordulóban legyőzte idegenben az Ingolstadtot (0-1). Weiser a 10. percben egy szerencsés góllal szerzett vezetést, és a meccs végéig a Hertha még növelhette is volna az előnyt, de Kalou kiugratása után az egyik berlini támadó a kapus mellett is elvitte, de 16-ról az üres kaput nem találta el.