Kétórányi unalom után két bűnrossz büntetővel égett a Roma

2015. december 16., szerda 17:58 | aznap frissítve

Az Olasz Kupa egyik negyeddöntöjében egy másod- és egy harmadosztályú csapat fog játszani egymással. Kedden az Alessandira ejtette ki a Genoát, szerdán pedig a Spezia verte ki a Serie A ötödikjét, az AS Romát.

A Juventus és a Napoli továbbment

Az esti kupameccseken bejött a papírforma: a Juventus 4-0-ra verte a Torinót, a Napoli 3-0-ra győzött a Verona ellen. A negyeddöntő mezőnye csütörtökön a Lazio-Udinese és a Sampdoria-AC Milán meccsek után alakul ki.

Az első 90 percben és a hosszabbításban sem sok minden történt, az eredmény 0-0 volt, jöhettek a büntetők.

AS Roma vs. Spezia 0:0 (2:4) büntetők

A Roma már az első két körben elbukott. Pjanics majd Dzeko is a léc fölé vágta, míg a Spezia rúgói nem hibáztak, 4-2-re megnyerték a büntetőpárbajt és ezzel a meccset is.