Sokat kellett szenvednünk, de ezért a neymaros gólért megérte várni

2015. december 17., csütörtök 18:10

Az olasz futball nincs a legjobb formában, de ami tegnap a Roma-Spezia Olasz Kupa-meccs volt, az a Serie A átlagos színvonalánál is gyengébb: 0-0 és hosszabbítás után a miniklub jutott tovább tizenegyesekkel. Csütörtökön négy órakor kezdődött ugyanebben a stadionban a Lazio-Udinese, és egy órán keresztül ez is förtelmesen rossz volt.

Akkor, a 67. percben viszont a vendégek görög játékosa, Panagiotis Koné lőtt egy olyan gólt, amiről meglehetősen sokat beszélnének, ha Neymar, Messi vagy Cristiano Ronaldo rúgta volna. Hasonló a brazil egyik párhetes góljához, csak ez kevésbé tudatos, és azért egyszerűbb: jobbal valahogy átvette a labdát, utánalépett, és jobbal bezúzta a jobb felsőbe.

Pechjére Matri három perc múlva egyenlített, Cataldi a 80.-ban fordított, így az Udinese kiesett. A vége 2-1.