Bődületes gólt kapott a Real, de lesgóllal egyenlített

2016. január 24., vasárnap 20:54 | nyolc éve frissítve

A spanyol bajnokság 21. fordulójának vasárnap esti meccsén a nem túl jó formában lévő Betis a Real Madridot fogadta.

A kisebbik sevillai csapat szeptemberben nyert utoljára hazai pályán, a december ötödiki bajnokin lőtt utoljára gólt.

Most azonban csak hét percig kellett várni a gólra, Alvaro Cejudo órisi gólt lőtt fordulásból, kapásból, a labda védhetetlenül vágódott a kapuba.

Alvaro Cejudo csodás gólja

A 71. percben született meg az egyenlítés, Kroos Jamest szöktette - elég lesgyanús helyzetben -, aki belőhette volna, de inkább középre passzolt, és az érkező Benzema az üres kapuba vágta a labdát.

Benzema egyenlített

A komplett második félidő a Betis kapuja előtt zajlott, Adan kapus azonban a helyén volt, volt, hogy percenként mutatott be bravúrokat.

A 92. percben aztán Ruben Castro elfutott, két védőt is lerázott magáról, de 20 méteres lövése centikkel elkerülte a kaput.

Így maradt az 1-1, az egy meccsel kevesebb játszó Barcelona előnye 4 pont a Reallal szemben.