Kleinheisler a Bayern ellen is pályára lépett

2016. március 12., szombat 19:36 | aznap frissítve

A Bayern München már az első félidő után 2-0-ra vezetett a Werder Bremen ellen. Előbb Thiago lőtt közelről gólt, majd Müller emelte fel a lábát szinte már ibrahimovici magasságba és a kapuba lőtt.

A szünet után beállt Kleinheisler László Öztunali helyére. Ő sem hozott azonban változást a Werder játékába, és Thiago, Müller és Lewandowski még betaláltak a 2. félidőben: Müller egy Ribéry bomba után.

Thiago szögletből ívelt a 16-osnál álló francia válogatotthoz, aki 20 méterről kapásból lőtt kapura, a kapus csak ütni tudott, és a labda éppen Müllerhez került, aki közelről bevágta a hálóba. Lewandowski egy védelmi hiba után gyakorlatilag gólpasszt kapott a werderes védőtől, Thiago pedig a meccs végén közelről talált be. A vége 5-0 lett. A Bayern továbbra is vezeti a bajnokságot.