Rég lőtt már magyar légiós ilyen szép szabadrúgásgólt

2016. március 20., vasárnap 20:05

A lengyel Pogon Szczecinben futballozó Gyurcsó Ádám szép szabadrúgásgólt lőtt a Cracovia elleni hazai meccsen. A vasárnapi bajnoki nyolcadik percben végezhette el a rúgást a hazai csapat: ketten is elfutottak a labda fölött, majd jött volt videotonos, és betekerte a rövidbe. Jól helyezte a labdát, és kellően erős is volt a lövés.

A vendég Cracovia még az első félidőben egyenlített, aztán a szünet után meg is fordította a meccset, de aztán Gyúrcsóék jöttek, így lett 2-2 a meccs végeredménye. A magyar légiós végigjátszotta a kilencven percet.

Gyurcsó februárban szerezte az első gólját lengyel csapatában, és nemrég visszakerült a válogatott keretébe is: Bernd Storck hívta be a horvátok elleni barátságos meccsre.