Mervó is a kapuban kötött ki lövése után

2016. április 9., szombat 21:32

Mervó Bence első gólját szerezte meg lengyel csapatában, a Slask Wroclawban. A támadó harmadik meccsét játszotta a Cracovia Kraków ellen, és a 70. percben talált be, miután megszerzett egy lövés utáni kipattanót. A labda után ő is beesett a kapuba.

GOL!
30. kolejka Ekstraklasy
(Mervo) Śląsk 1:1 Wrocław Cracovia@SLASKnet @Terazpasy #ŚLĄCRA @TMortimerFtbl pic.twitter.com/jDhnXzlqMl

— Polski Futbol (@Polish_Futbol) 2016. április 9.

A Slask ezzel egyenlített, majd Morioka Rjota hosszabbításban szerzett góljával 2-1-re nyert az alapszakasz utolsó fordulójában.

Nemanja Nikolics végigjátszotta a Szczecin elleni meccset, de nem szerzett gólt, 0-0 lett az eredmény. A Legia Warszava így is az első helyről folytatja tovább.

A Wislában Guzmics Richárd is végig a pályán volt, 1-1-et játszottak a Zageblie Lubinnal.