C. Ronaldóval gólt rúgattak, 5-1-re nyert a Real

2016. április 16., szombat 18:16

A francia válogatottból kitett Karim Benzema góljával indul a Real-henger a Getafe elleni szombati idegenbeli meccsen: a támadó a 22. percben talált be.

A 40 percben jött a következő, egy szépen kidolgozott akció után Isco növelte kétgólosra a madridi előnyt.

A szünet után gyorsan jött a harmadik, Gareth Bale talált be az ötvenedik percben. Aztán egészen a hajráig nem találtak be a csapatok, míg a 83. percben a hazaiaktól Sarabia szépített egy laza emeléssel. Öt perccel később már 4-1 volt a Real Madridnak James Rodriguez találatával, az utolsó gólt viszont Cristiano Ronaldo jegyezte.

Jesé ment ziccerben, ő is befejezhette volna az akciót, de inkább legurította a labdát a mellette érkező Cristiano Ronaldónak, a portugál pedig beállította az 5-1-es végeredményt.