Ismét kieső a Felcsút, mi lesz itt?

2016. április 23., szombat 20:02

A magyar labdarúgó-bajnokság utolsó előtti fordulójában a Vasas a kezébe vette a sorsát, miután 1-0-ra legyőzte a hét közben az MTK ellen idegenben váratlan győzelmet (0-1) elérő Puskás Akadémiát. A felcsútiak két kapufát rúgtak, de gólt még a hetedik percben Korcsmár Zsolt, és ennyi elég is volt a sikerhez.

Melyik csapat marad bent?

• 4915
    Vasas
  • 2594
    Felcsút

Az MTK egyébként megint kikapott, ami az elmúlt évek szokásos tavaszi formahanyatlását - előnyből elbukott meccsek - tekintve nem túl meglepő. Torghelle 24 percig volt a pályán, utána kiállították - megpróbálta a csapatkapitányi karszalagot a játékvezetőnek adni -, a Videoton ötöt lőtt, ebben a szezonban erre még nem volt példa.

Véletlen egybeesés, hogy megint egy Felcsút környéki csapat volt az MTK legyőzője.

Az utolsó fordulóban az MTK megmutathatja a Vasas ellen, hogy csak átmeneti volt a két legutóbbi kisiklás, és ugyan az ezüstérem elveszhet, de visszaállhat a világ rendje. A Felcsút a Honvédot fogadja, amelyik két legutóbbi meccsét megnyerte, de vajon az utolsó fordulóra kitart-e ez a jó széria?

A Békéscsaba ugyan vezetett a Honvédnál, 2-1-re kikapott és kiesett, jövőre a másodosztályban folytatja.

Egervári Sándorra sem járnak jó napok mostanában, miután a Debrecen 3-1-re verte a Diósgyőrt.

A Paks és a Haladás őrületes 2-3-t játszott, a hazai csapatból két embert is kiállítottak.

Az esti rangadón a Fradi kétgólos hátrányba került az Újpesttel szemben, de végül egy öngóllal 2-2-re végzett.