Ibraék gólszépségversenyt rendeztek, és egy védő nyert

2016. április 29., péntek 22:37

A már francia bajnok PSG a hetedik Rennes ellen meccselt péntek este, és 0-0-s első félidő után a másodikban már bedarálták a vendégeket, nem is akármilyen góllal kezdtek.

Az 50. percben Cavani vállal adott passza után a 34 éves brazil védőhöz, Maxwellhez került a labda, eltolta, majd kiosztott egy hatalmas kötényt, aztán bevágta a labdát a léc alá.

Néhány perccel később Ibrahimovic a leshatárról indulva belenyúlt egy beadásba, és megszerezte a második párizsi gólt, aztán a 78. percben megint ő jött. Eltolta magától a védőjét, és tizenhárom méterről szétbombázta a kaput.

Nem úszta meg ennyivel a Rennes, mert nagy nehezen Cavani is betalált, miután elszórakozott 3-4 tiszta helyzetet. Az ő gólja is szép volt, kipasszolták a vendégvédelmet, majd elegánsan tekert a hosszúba.

A végeredmény 4-0 lett, Ibrahimovic az újabb góljaival már 34-nél jár a bajnokságban, van még három bajnokija, hogy a 40 közelébe kerüljön.