A 70 éves Hiddinket is földre vitték a Chelsea-Tottenhamen

2016. május 3., kedd 08:59

Dél-Amerikai futballháború volt a Leicester City bajnoki címéről döntő Chelsea–Tottenham-rangadó, a játék háromszor szakadt félbe dulakodás miatt, a negyedik a lefújás után jött.

Guus Hiddink, a Chelsea novemberben 70 éves edzője játékosát, Cesc Fabregast akarta kimenteni a tumultusból, amikor a lökdösődés miatt földre került, és a kispadok közé gurult. Szerencsére nem lett baja, a stewardok igyekeztek gyorsan felsegíteni, míg a játékosok közül senki nem foglalkozott vele, azok egymással dulakodtak.

Guus is knocked over in the melee at the end of the #Cfcvspurs game pic.twitter.com/ZnOkswW2jv

— Jonathan Kydd (@Jonathankydd) May 2, 2016

A meccset a legjobbnak tartott angol bíró, Mark Clattenburg vezette. Amúgy pocsékul, a rivalizálás mellett ennek is köszönhető a botrány. 12 sárgát osztott ki, de hihetetlen, hogy egy pirosat sem.

A meccs a Tottenham 2-0-ás félidőbeli vezetése után lett 2-2, ezzel a Leicester megnyerte a Premier League-et.