A texasi özönvíznek semmi sem szent

2016. június 3., péntek 09:03

Hatalmas eső csapott le a csütörtök este rendezett texasi derbire, vagyis az FC Dallas és a Houston Dynamo rangadójára, amiből percek alatt egy egészen más sportág lett. A Dallas pályája, a friscói Toyota Stadium gyepe ugyanis nem bírt el a hatalmas vízmennyiséggel, így egy darabig álló vízben kellett a játékosoknak szenvedniük.

De talán nem is szenvedtek, a videó alapján ugyanis eléggé élvezték a furcsa perceket, egészen addig, amíg a játékvezető nem rendelt el szünetet a pálya állapotának javulásáig.

A derbi első félidejében a Dallas Ryan Hollingshead góljával szerzett vezetést, de később Ricardo Clark kiegyenlített, így 1-1 lett a végeredmény.

Texasban hetek óta folyamatos esőzések okoznak gondot, április közepén például Houstont öntötte el a víz.