Kolumbiának bebombázták a Copa legnagyobb gólját

2016. június 8., szerda 08:17

A Copa América szerda hajnali meccsén Kolumbia 2-1-re verte Paraguayt, és ezzel továbbjutott az egyenes kieséses szakaszba, Paraguay viszont meglőtte a torna gólját a mérkőzésen.

A kolumbiaiak a 12. percben szereztek vezetést Bacca révén, aztán James Rodriguez növelte az előnyt. Utóbbihoz kellett az is, hogy a paraguayi védelem egymás után csinálja a hibákat.

A 71. percben viszont jött a csereként beállt középpályás, Victor Ayala: a középpályán az egyik kolumbiairól pattant hozzá a labda, és nem sokat várt, nagyjából huszonöt méterről egyből a kapuba bombázott Ospina fölött.

A végeredmény 2-1 lett, de Paraguay még az utolsó fordulóban is továbbjuthat, ha veri az amerikaiakat. Ők nyerték szerda hajnali meccsüket, 4-0-ra intézték el Costa Ricát.