Letaszították a trónról Tokody öngólját, mert játszott a Fradi

2016. július 20., szerda 22:06

Ha emlékeznek Tokody Tibor Minden Idők-gyanús öngóljára, akkor csak legyinthettek egyet, de ha nem tudják, miről van szó, akkor a Ferencváros Partizani-meccs második gólját megnézve már lehet valami sejtésük arról, miért is válhatott Tokody gólja klasszikussá.

Oliver Hüsing a BL-selejttező visszavágóján 1-0-ás ferencvárosi vezetésnél, az első félidő 40. percében lőtte ezt az öngólt. Ezt a bomba öngólt, amivel 1-1 lett.

Oliver Hüsing a nyáron érkezett a Ferencvároshoz a Werder Brementől. Az első nyilatkozatában azt mondta:

Nincs különbség a magyar és a német edzések között, ugyanazt a szintet látom, mint Németországban.

Biztosan nem erre gondolt. A mérkőzés végeredménye 1-1 maradt.

Mivel az odavágón is 1-1-et értek el a csapatok, ezért előbb hosszabbítás következett, majd tizenegyesek. Itt csak egy gólt lőttek be a magyarok, ezért továbbjutott az albán csapat.