Három fejessel, az utolsó öt percben ütötte ki a Vasas a Lokit

2016. július 24., vasárnap 21:27

A Vasas házigazdaként 3-1-re legyőzte a Debrecent a futball OTP Bank Liga második fordulójában.

Már az első félidőben is a Vasas futballozott aktívabban, néhány helyzetet is kialakított, de ezeket nem tudta kihasználni, míg a DVSC az egyetlen helyzetéből betalált. Egy szabadrúgás után a labda kipattant a sorfalról, visszakerült Ferenczi János elé, aki a hálóba lőtt, írja az MTI.

A félidő végén két embert is le kellett cserélnie sérülés miatt Kondás Elemérnek, a debreceniek vezetőedzőjének.

A szünet után egy beívelést Ádám Martin fejelt a hálóba, ezzel egyenlítettek a hazaiak. Továbbra is a Vasas irányított, de a 65. percben a DVSC volt egy kapufája. A végjátékban a Vasas három perc alatt két gól szerzett. A csereként beállt Vaskó Tamás kétszer is szöglet után fejelt a hálóba. A 85. percben 2-1, a 88. percben 3-1 volt az állás.