Ronaldo is ritkán lő akkorát, mint a Real 22 évese

2016. július 31., vasárnap 09:49

A Real Madrid a Chelsea-vel játszott a Bajnokok Kupája felkészülési tornán Amerikában szombat este. Hiányzott Gareth Bale, Karim Benzema és a sérült Cristiano Ronaldo is, de azért így is legyőzték az angolokat a michigani meccsen, 110 ezer ember előtt.

A madridiak első két gólját Marcelo szerezte, és benne volt a harmadikban is, mert egy szép akció végén ő tette a labdát a huszonkét éves Mariano Diaz elé, aki közel harminc méterről hatalmas gólt vágott a léc alá.

A múlt szezonban a Real második csapatában huszonhéti gólig jutó Diaz szerezte a spanyolok utolsó gólját, mert 3-0-s első félidő után a Chelsea két gólt lőtt a másodikban, így 3-2 lett a vége.

A többi mérkőzésen a PSG 4-0-ra intézte el az angol bajnok Leicester Cityt, a Liverpool 2-0-ra verte a Milant, míg a Bayern München 4-1-re nyert az olasz Inter ellen.