Ollózással indult a PL, kikapott a Leicester

2016. augusztus 13., szombat 14:35

Az első gól a Premier League 2016-17-es szezonjában a Hull City - Leicester City nyitómeccs 45. percében esett.

A hazaiak szöglete után Adama Diomandé ollózta be a labdát, amit Kasper Schmeichel kapus ütött ki az első próbálkozásnál. Vicces volt, mert Abel Hernandez is felment ollózni, az ünneplésből úgy tűnt, ő lőtte, bár a képek alapján Diomandé rúgta be. Előbb Hernandeznek adták a gólt, később javítottak Diomandéra.

Szünetben 1-0-ra vezetett a Hull, de Mahrez büntetőből rögtön a szünet után egyenlített, a meccs döntetlenre áll.

Nem sokáig örülhetett a bajnokcsapat, Snodgrass 10 perc múlva, az 57.-ben újra megszerezte a vezetést a Hullnak. Ez maradt a végeredmény is, 2-1, az újonc megverte a bajnokot.