Nikolics-góllal a BL küszöbén a Legia

2016. augusztus 17., szerda 23:14

2-0-ra verte idegenben az ír Dundalkot a lengyel Legia Warszawa a Bajnokok Ligája-selejtező utolsó körének első meccsén, így nagyon nagyon közel került a főtáblára jutáshoz.

Nikolics Nemanja gólja - Dundalk vs. Legia Warszawa (0:1)

Az első gólt büntetőből szerezte a magyar válogatott csatár, Nikolics Nemanja az 56. percben, majd az utolsó percben Prijovic talált be.

A nap rangadóján Porto-Roma 1-1, nyílt maradt a visszavágó, de az olaszok úgy is jó helyzetbe kerültek, hogy új belga védőjüket, a Barcától szerződtetett Vermaelent a 41.-ben kiállították. Felipe öngóljával vezettek, André Silva egyenlített egy óra után.

A Monaco ennél is jobb pozícióban van, Villarrealban győzött 2-1-re. Fabinho korai góljára még felelt Alexandre Pato, de Bernardo Silva 20 percre a lefújástól eldöntötte a franciák javára.

A Celtic 5-2-re verte a Hapoel-Beer Shevát, pedig már 3-0-ra is vezetett. Az izraeli csapat 3-2-re visszajött a második félidő elején. A nap utolsó meccsén: Ludogorets Razgrad-Viktoria Plzen 2-0.

Jövő kedden és szerdán jönnek a visszavágók.