Luxemburg fordított, majd a 91. percben egyenlített, de kikapott

2016. szeptember 7., szerda 08:34

A keddi vb-selejtezők egyik legjobb meccse a Bulgária-Luxemburg meccs volt, miután a miniállam nem visszafogottan, hanem bátran és improvizatívan támadva játszott.

4-3-ra végül kikaptak, noha a 91. percben még Bohnert egyenlített. De ne is szaladjunk ennyire előre.

Ahogy a videón is látható, Rangelov távoli találata volt az első, majd a fordulás után a Lierse csatára, Joachim duplájával megfordította az állást. A második gólja volt a szebb, hiszen még saját térfeléről indulva ért a kapuig.

A bolgárok egy szerencsés megpattanó fejessel, és egy pazar szabadrúgással visszafordították a meccset, de a Schalke játékosa, Bohnert egy pazar kapáslövéssel a 91. percben 3-3-ra módosított.

A középkezdés után Tonev nem vacakolt, hanem 22 méterről kilőtte a bal felsőt, az olasz újonc Crotone középpályása - a Lech Poznanban is megfordult pár éve - ritka pontosan találta el a labdát. Bulgária ezzel a sikerrel kezdte a sorozatot.

Ezzel az élen is áll, mert a svéd-holland 1-1 lett, míg a franciák 0-0-ra végeztek Minszkben a fehéroroszokkal.