Watfordban is leégett Mourinho Unitedje

2016. szeptember 18., vasárnap 13:52

Utóbbi két meccsét elveszítette a Manchester United, a bajnokságban egy hete a Manchester Citytől kapott ki, csütörtökön az Európa Ligában a Feyenoordtól.

Újfent nem állt jól a Watford elleni, vasárnap délutáni bajnoki szünetében, 1-0-ra égett a csapat. A 34. percben Britos felrúgta Martialt, így került a labda Janmaathoz, aki meghúzta, majd remekül gurított vissza Capouénak: lövésébe csak beleérni tudott De Gea, gól, 1-0.

A 62. percben a 18 éves Marcus Rashford nagyjából a semmiből egyenlített, 1-1.

Egészen a 84. percig ennyi volt az állás, amikor Zuniga szerezte a második hazai gólt, újra kínos helyzetbe sodorva Mourinhóékat: 2-1.

Troy Deeney aztán a 94. percben büntetőből vitte be a kegyelemdöfést, 3-1-re győzött a Watford. A ManUnited zsinórban három vereségnél jár.

Hatodik a PL-ben a csapat, hat ponttal a vezető, száz százalékos ManCity mögött. Az ottani új edző, Pep Guardiola eddig mind a nyolc tétmeccsét megnyerte.

A MU első három meccsét nyerte a bajnokságban, ahogy előtte a Leicester elleni szuperkupát is.